Global Bilgi | RPA

RPA Bulut

RPA Bulut’a Hoş Geldiniz.

Global Bilgi RPA Bulut Versiyonu yerel sunucu ve ek donanım ihtiyacı olmadan, yeterli özelliklerdeki internet erişimi olan cihazlardan rahatlıkla kullanılabilmektedir.

RPA'in Bulutta Olmasının Avantajları

1. Giriş Engellerini Kaldırır

RPA dönüşüm sürecinde ele alınan belli başlı engeller bulunmaktadır. Bunlar;

  • RPA kullanımının fiziksel alt yapı, bellek ve yazılım gerektirmesi.
  • Yaşam süreleri boyunca sürekli yönetim ve bakım ihtiyacının olması.

Cloud RPA teknolojilisini kullanarak fiziksel alt yapı, bellek ve yazılım ihtiyacı olmaksızın hizmet alabilirsiniz.
İşletmelerinizin gerek maliyetlerini, gerekse yönetim ve bakım ihtiyaçlarını azaltabilir, yeni otomasyon araçlarını, yöntemlerini hızlaca benimseyebilirsiniz.

İşletmelerin, yerel yazılım lisanslarını yönetmek ve işleri büyüdükçe daha fazlasını almak için zaman kaybetmeleri gerekmez.

Cloud RPA teknolojisi sayesinde, satın aldığınız RPA lisansına hangi kullanıcının erişmesi gerekiyorsa ona aktarılabilir, görevini tamamladığında iade edilebilir veya bir sonraki kullanıcı için hazır hale getirilebilir.

Cloud RPA, kurulum veya fiziksel ortam gerektirmez.

Bulut tabanlı teslimat ile şirketinizin tüm cihazlarında manuel güncelleme yapmaya gerek yoktur.

Cloud RPA, işletmenizin kendi BT kaynaklarına çok az müdahale ederek veya hiç müdahale etmeden her zaman güncel olacaktır.

Kullanıcılar, internet erişimi olduğu sürece bir işin herhangi bir bölümünü veya tamamını kodlama bilgisi gerektirmeden Studio ortamında tasarlayabilir, tasarladıkları senaryoları Orchestrator ortamında yayınlayabilir/yönetebilir, Robot üzerinden de tasarlanan iş süreçlerini çalıştırabilirler.

Neredeyse sınırsız depolama alanı ve hesaplama gücü ile buluta bağlı robotlar, herhangi bir yerel bilgisayardan çok daha güçlüdür.

Kişisel iş istasyonunuz, geçmişte çalışabildiğiniz bilgi işlem gücünün nihai sınırındayken, uzak altyapının, robotik iş süreçlerinin ve gerçek zamanlı bulut dağıtım sistemlerinin etkisiyle, günümüzde daha hızlı ve daha büyük ölçekte gerçekleştirilebilir bir yapıya sahiptir.

Dijital Çalışanlarınız olsun ister misiniz?